Gümüşhanelilerde buruk bayramlaşma

05 Mayıs 2022 13:21 Kocaeli Gümüşhaneliler Vakfı 188

Kocaeli Gümüşhaneler Vakfı, Ramazan bayramını buruk bir şekilde kutladı.

Kısa bir süre hayatını kaybeden Kocaeli Gümüşhaneliler Vakfı Başkanı Köksal Kara unutulmadı. Bayramın son gününde Kocaeli Gümüşhaneliler Vakfı bayramlaşma ve taziye programı düzenlendi.

GENİŞ KATILIM

Kocaeli Gümüşhaneliler Vakıf binasında gerçekleştirilen bayramlaşma ve taziye programına AKP Kocaeli Milletvekili Fikri Işık, MHP Kocaeli İl Başkanı Yunus Emre Kurt, MHP İzmit İlçe Başkanı Kemal Okur, MHP Derince İlçe Başkanı Salim Sayar, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Körfez Ticaret Odası Başkanı Recep Öztürk, Köksal Kara’nın oğlu Mustafa Kara, Vakıf Mütevelli Heyeti üyeleri, yönetim kurulu üyeleri ve Gümüşhaneliler katıldı.

“ÖNEMLİ BİR DEĞERİMİZDİ”

Programda konuşan Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt; “Pandemin başında öz abimi kaybettim. Ramazan Ayının sonunda öz abim kadar değer verdiğim Köksal başkanımızı kaybettik. Vakfımız ve bölgemiz için önemli çalışmalara imza attı. En son vakfımızın iftar programında bir araya gelmiştik. İleriye dönük çok projeleri vardı. Büyük bir bayramlaşma programı hayal ediyordu. Nasip olmadı. Allah’tan kendisine rahmet diliyorum. Önemli bir değerimizdi” açıklamasında bulundu.

“ÖNEMLİ ÇALIŞMALAR YAPTI”

MHP Kocaeli İl Başkanı Yunus Emre Kurt; “Buruk bir Ramazan bayramı yaşıyoruz. Kısa bir süre önce hayatını kaybeden Vakıf Başkanımız Köksal Kara’ya Allah’tan rahmet diliyorum. Köksal Başkanımız Vakıf ve hemşerileri için önemli çalışmalar yaptı” ifadesini kullandı. AKP Kocaeli Milletvekili Fikri Işık, “Köksal abimizle en son Ramazan ayından önce vakfımızda yaptığımız kahvaltılı programda bir araya geldik. 3-4 saatlik bir görüşmemiz oldu. Vakfımızın kuruluşundan buyana her kademesinde görev alan bir kardeşimizdi. Allah cennetiyle ödüllendirsin” dedi. Konuşmaların ardından Vakıf eski Başkanı Köksal Kara için Bilal Demir ve Ünal Köprülü tarafından Kur’an tilaveti yapıldı. Duaların ardından Bayramlaşma programına geçildi. Bayramlaşmada Mustafa Kara, babası için verilen taziye dileklerinide kabul etti.

Yorum Ekle

İlk Yorumlayan Siz Olun!
  • Etiketler
Kocaeli Gümüşhaneliler Vakfı

Kocaeli Gümüşhaneliler Vakfı'na ait, kurumsal bilgiler, güncel haber ve duyurular, etkinlikler, videolar ve galerilerin yayınlandığı resmi web sitesi.

Kocaeli Gümüşhaneliler Vakfı

Soğucak Mevkii, Yeni Mahalle Plaj Yolu
İzmit /

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.