Gümüşhaneliler Vakfı’nda yeni başkan belli oldu

06 Mayıs 2022 13:59 Kocaeli Gümüşhaneliler Vakfı 330

Köksal Kara’nın vefatının ardından, yapılan oylamada Kocaeli Gümüşhaneliler Vakfı'nın yeni Yönetim Kurulu Başkanı Kenan Öge oldu.

Geçtiğimiz günlerde geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Kocaeli Gümüşhaneliler Vakfı Başkanı Köksal Kara’nın ardından yeni başkan belli oldu. Önceki gün vakıf binasında yapılan yönetim kurulu toplantısında Kenan Öge, oy birliği ile yeni Yönetim Kurulu Başkanı olarak seçildi.

“BIRAKTIĞI YERDEN DEVAM EDECEĞİZ”
Yönetim kurulu toplantısında konuşan Kenan Öge; “Kocaeli Gümüşhaneliler Vakfı olarak buruk bir bayram geçirdik. Köksal Kara’yı kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyoruz. Köksal başkanımızla birlikte vakfımızda çok güzel işler başardık. Emeği çok büyüktü. Emaneti devraldık. Yönetim kurulundaki arkadaşlarımız bize bu görevi layık gördü. Köksal Kara ile birlikte yaptığımız güzel işleri bundan sonra da devam ettirip, üzerine koymaya çalışacağız. Mekanı cennet olsun” ifadelerini kullandı.

Yorum Ekle

İlk Yorumlayan Siz Olun!
  • Etiketler
Kocaeli Gümüşhaneliler Vakfı

Kocaeli Gümüşhaneliler Vakfı'na ait, kurumsal bilgiler, güncel haber ve duyurular, etkinlikler, videolar ve galerilerin yayınlandığı resmi web sitesi.

Kocaeli Gümüşhaneliler Vakfı

Soğucak Mevkii, Yeni Mahalle Plaj Yolu
İzmit /

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.